TAJB685K010ANJ
MFR.Part #
TAJB685K010ANJ
JLCPCB Part #
C6278257
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3Ω 6.8uF 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS