TAJB685K006HNJ
MFR.Part #
TAJB685K006HNJ
JLCPCB Part #
C6546779
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 5Ω 6.3V 6.8uF 600nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors