TAJB684M035RNJ
MFR.Part #
TAJB684M035RNJ
JLCPCB Part #
C1953470
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 35V 680nF 8Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS