TAJB684K050RNJ
MFR.Part #
TAJB684K050RNJ
JLCPCB Part #
C1953629
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 50V 680nF 8Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS