TAJB684K035RNJ
MFR.Part #
TAJB684K035RNJ
JLCPCB Part #
C1959205
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 35V 680nF 8Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS