TAJB684K035HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB684K035HNJ
JLCPCB Part #
C6278255
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 35V 500nA 680nF 8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors