TAJB476K010TNJV
MFR.Part #
TAJB476K010TNJV
JLCPCB Part #
C6278253
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 4.7uA 47uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS