TAJB475M035HNJ
MFR.Part #
TAJB475M035HNJ
JLCPCB Part #
C1955294
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 3.1Ω 35V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors