TAJB475M025RNJ
MFR.Part #
TAJB475M025RNJ
JLCPCB Part #
C1952874
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 25V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS