TAJB475K016TNJ
MFR.Part #
TAJB475K016TNJ
JLCPCB Part #
C5975644
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 4.7uF 800nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS