TAJB475K010TNJ
MFR.Part #
TAJB475K010TNJ
JLCPCB Part #
C1958799
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 4Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS