TAJB474K050HNJ
MFR.Part #
TAJB474K050HNJ
JLCPCB Part #
C5954574
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 470nF 500nA 50V 9.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors