TAJB474K035HNJ
MFR.Part #
TAJB474K035HNJ
JLCPCB Part #
C5793659
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 35V 470nF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors