TAJB336K016ANJ
MFR.Part #
TAJB336K016ANJ
JLCPCB Part #
C7395828
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.1Ω 33uF 5.3uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS