TAJB336K010ANJ
MFR.Part #
TAJB336K010ANJ
JLCPCB Part #
C5975642
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS