TAJB336K006TNJ
MFR.Part #
TAJB336K006TNJ
JLCPCB Part #
C6278245
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.1uA 2.2Ω 33uF 6.3V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS