TAJB335M025RNJ
MFR.Part #
TAJB335M025RNJ
JLCPCB Part #
C1953462
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS