TAJB335M016RNJ
MFR.Part #
TAJB335M016RNJ
JLCPCB Part #
C1953261
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 4.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS