TAJB335K025HNJ
MFR.Part #
TAJB335K025HNJ
JLCPCB Part #
C6278237
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω 800nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors