TAJB335K020SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB335K020SNJ
JLCPCB Part #
C5975634
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS