TAJB335K016RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB335K016RNJ
JLCPCB Part #
C5128393
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 4.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS