TAJB226M020ANJ
MFR.Part #
TAJB226M020ANJ
JLCPCB Part #
C6546753
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 20V 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS