TAJB226M016TNJ
MFR.Part #
TAJB226M016TNJ
JLCPCB Part #
C5793648
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.3Ω 22uF 3.5uA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS