TAJB226M010TNJ
MFR.Part #
TAJB226M010TNJ
JLCPCB Part #
C7118326
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.4Ω@100kHz 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS