TAJB226K020TNJ
MFR.Part #
TAJB226K020TNJ
JLCPCB Part #
C5975630
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 20V 22uF 4.4uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS