TAJB226K020RNJV
MFR.Part #
TAJB226K020RNJV
JLCPCB Part #
C7357215
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 20V 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS