TAJB226K010BNJ
MFR.Part #
TAJB226K010BNJ
JLCPCB Part #
C5975626
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.4Ω@100kHz 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS