TAJB225K016ANJ
MFR.Part #
TAJB225K016ANJ
JLCPCB Part #
C6546741
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 2.3Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS