TAJB156K016TNJ
MFR.Part #
TAJB156K016TNJ
JLCPCB Part #
C7395806
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.4uA 2.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS