TAJB156K010HNJ
MFR.Part #
TAJB156K010HNJ
JLCPCB Part #
C6278223
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors