TAJB155K025TNJV
MFR.Part #
TAJB155K025TNJV
JLCPCB Part #
C6278221
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 5Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS