TAJB107M006SNJ
MFR.Part #
TAJB107M006SNJ
JLCPCB Part #
C6328928
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 100uF 6.3V 6.3uA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS