TAJB107K006TNJ
MFR.Part #
TAJB107K006TNJ
JLCPCB Part #
C1953506
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 100uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS