TAJB107K002RNJ
MFR.Part #
TAJB107K002RNJ
JLCPCB Part #
C1957403
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 100uF 2.5V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS