TAJB106M020HNJ
MFR.Part #
TAJB106M020HNJ
JLCPCB Part #
C5975614
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.1Ω@100kHz 20V ±20% 1411 Tantalum Capacitors