TAJB106K020RNJV
MFR.Part #
TAJB106K020RNJV
JLCPCB Part #
C1956593
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.1Ω@100kHz 20V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS