TAJB106K010TNJ
MFR.Part #
TAJB106K010TNJ
JLCPCB Part #
C1953247
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.1Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS