TAJB105M050ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB105M050ANJ
JLCPCB Part #
C7062037
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 7Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS