TAJA685M016HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA685M016HNJ
JLCPCB Part #
C7357173
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 16V 3.5Ω 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors