TAJA685K016TNJ
MFR.Part #
TAJA685K016TNJ
JLCPCB Part #
C5954555
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 16V 3.5Ω 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS