TAJA685K006RNJ
MFR.Part #
TAJA685K006RNJ
JLCPCB Part #
C1953531
Description
-55℃~+125℃ 5Ω@100kHz 6.3V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS