TAJA476K006SNJV
MFR.Part #
TAJA476K006SNJV
JLCPCB Part #
C6278205
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 47uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS