TAJA475M016TNJ
MFR.Part #
TAJA475M016TNJ
JLCPCB Part #
C6278203
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 800nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS