TAJA475K020TNJ
MFR.Part #
TAJA475K020TNJ
JLCPCB Part #
C5954547
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 4Ω 900nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS