TAJA475K016ANJ
MFR.Part #
TAJA475K016ANJ
JLCPCB Part #
C5975604
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS