TAJA475K010RNJV
MFR.Part #
TAJA475K010RNJV
JLCPCB Part #
C1956588
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS