TAJA474K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA474K050HNJ
JLCPCB Part #
C5975596
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 470nF 500nA 50V 9.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors