TAJA474K025ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA474K025ANJ
JLCPCB Part #
C5793623
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 25V 470nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS