TAJA336K006HNJ
MFR.Part #
TAJA336K006HNJ
JLCPCB Part #
C7062019
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω@100kHz 33uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors