TAJA335K006TNJ
MFR.Part #
TAJA335K006TNJ
JLCPCB Part #
C5954536
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 500nA 6.3V 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS